SLÁDKOVNA

O nás

S Honzou jsme se seznámili na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně. Já studovala animaci, on prostorou tvorbu. Už na škole jsme spolu natočili 3 krátké loutkové filmy. Po absolvování jsme oba zasedli k počítačům a začali jsme pro různé reklamní agentury realizovat multimediální projekty pro online i offline prostředí.

V "pracovní době" se zabýváme grafikou, ilustrací, animacemi a kódováním. Naše práce na počítači nás baví. Každý náš projekt je jiný a setkáváme se u toho s inspirativními lidmi z oborů, ke kterým bychom se normálně nedostali. Je to ale virtuální svět, hotový projekt po internetu odešlete a tím to v podstatě končí. Vytvořit ze dřeva třeba loutku, pomalovat ji a pak být svědkem bezprostřední reakce širšího publika je obrovský zážitek. Proto se čím dál častěji pouštíme do realizací výtvarných prostorových objektů - atrakcí pro pobavení nás, našich dětí, kamarádů a postupně i širšího okolí.

Těší nás, že nejsme jediní, koho i v době 4. průmyslové revoluce baví ručně malované kulisy, vyřezávané flintičky, mechanická hejblátka, či jiná další oldschool unplugged zábava. Naše tvorba se proto přehoupla i přes vrata našeho domu a můžete ji vidět na různých soukromých či komunitních akcích, jako jsou třeba oslavy, masopustní průvody, festivaly či jiné kulturně společenské veselice.

Bára

loading content

O nás

O nás

O nás

O nás

O nás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK